יצירת קשר ללא התחייבות
שם:
טלפון:
דוא"ל:
הערות:
רשום את המספר הבא במספרים:
"שלוש מאות חמישים ואחד":
מבצעים ועדכונים
13/05/2013 - לקראת הקיץ!!
הכינו גינתכם לקיץ!! מבצעים מיוחדים לפרגולות, ריהוט גן, שולחנות פיקניק ונדנדות, צלצלו 052-6115858
03/03/2013 - מבצעים לקראת האביב
פסח בפתח וכמובן האביב, מבצעים מיוחדים ללקוחות האתר, אל תשכחו לומר שהגעתם דרך האתר :)
03/01/2013 - מבצע לשנה החדשה !!
מחירים אטרקטיבים על פינות ישיבה ושולחנות קק"ל לפרטים צלצלו 052-6115858
10/12/2012 - חברי פיסבוק גיל עץ ונוי
חברים שלנו בפייסבוק!? אל תשכחו לומר לנו את זה בטלפון ותקבלו הנחה!!
20/11/2012 - מבצע שולחנות קקל
חם!!חם!!חם!! עוד שניה הקיץ כאן!! הגיע הזמן להתחדש בריהוט גן שולחנות קקל כולל צבע ב800 שח.
18/10/2012 - התכוננו לחורף!!
קניתם ריהוט גן יוקרתי ומתלבטים איך לשמור עליו ואולי להנות ממנו גם בחורף?! זה הזמן להזמין פרגולה מעץ, פרגולה שתגן ותשמור מפני הגשם.
23/09/2012 - מגוון הנחות ומבצעים
לרגל השקת האתר החדש, מגוון הנחות ומבצעים חמים לבאים דרך האתר! שולחנות, פינות ישיבה, פרגולות, חביות יין ועוד...
31/5/2012 - התכוננו לקיץ!!
אוטוטו מגיע הקיץ, הכינו את הגינה שלכם!! עיצוב גינות, התקנת דשא סינטטי,ריהוט גן מעץ מלא, ועוד... לפרטים נוספים כנסו לעמוד "צור קשר".

בניית רצפת דק

 
 

לגינה או חצר הכוללות דק מעץ יתרונות רבים: ברמה התכנונית, הדקורטיבית ואפילו הסביבתית. ההתפתחות הטכנולוגית של תחום ייצור העץ הביאה את פתרון עיצוב הגינות והחצרות הכולל בנית רצפת דק לרמה גבוהה ביותר, המאפשרת להציע שלל פתרונות יצירתיים לגינה הכוללת משטח עץ יפה, עמיד ובטוח.
 
יתרונות השימוש ברצפת דק בגינה
  • יתרון סביבתי וכלכלי – חסכון במים. שימוש ברצפת דק במקום דשא רגיל שדורש טיפוח והשקיה שוטפים נכון יותר סביבתית וכלכלית. נכון שגם דשא סינטטי מתאים מבחינה זו, אבל יש כאלו שאינם אוהבים את התחושה הסינטטית או מעדיפים את המראה ואת התחושה של רצפת העץ היציבה.
  • יתרון פונקציונאלי – דק עץ הוא פשוט לתחזוקה ולניקיון שוטפים, כולל בטווח הארוך, כאשר בתהליך פשוט של צביעה וחידוש ניתן לשמר את המראה האחיד של הדק.
  • יתרון בטיחותי – רצפת עץ יוצרת הגבהה מעל האדמה וכך מאפשרת לשמור על גובה אחיד לגינה או לחצר, וכן להגן מאבנים, קוצים או בורות שאדמת גינה מאופיינת בהם ועלולים להוות סכנה למי שמסתובב ללא נעליים מתאימות או בשעות החשכה. רצפת העץ שומרת לרוב על טמפרטורה אחידה ואינה מתלהטת בקיץ, וכן מונעת החלקה כשמצטברת עליה רטיבות בעונת החורף. שימוש בחומרים מעכבי בעירה לצביעת העץ משפרים את בטיחות האש של הדק.
יחס עלות-תועלת
לאור היתרונות הרבים של השימוש ברצפת דק, חשוב לדעת שמדובר בהשקעה שאינה לעשירים בלבד. כמובן שטווח המחירים רחב ביותר, ומושפע בין השאר מגודל הרצפה, מהמיקום שלה ומסוג העץ המלא שבו משתמשים. רצפת דק מעץ מלא יכולה להיות מורכבת מסוגי עצים שונים, דוגמת אירוקו, איטאיבה, גרפרה, איפאה, אורן ועוד. מיקום הבנייה חשוב כי בניית דק על משטח קיים של בטון או מרצפות מזילה את העלויות, לעומת בנייה על אדמה הדורשת בניית יסודות וייצוב של רצפת העץ. גם המראה הסופי משפיע, משום שבניית דק סמוי שאינו כולל ברגים מעלה את המחיר, אבל קיימות אופציות בטוחות ויפות גם בעלויות סבירות ביותר. 
 
המפתח עבור בניית רצפת דק אלגנטית, מעוצבת, בטוחה ועמידה הוא פנייה לאנשי מקצוע מנוסים שייקחו בחשבון את צרכי הרצפה שלכם וידעו לבנות עבורכם הצעת עבודה מתאימה בעלות סבירה והוגנת. "גיל עץ ונוי" מתמחים בבניית דקים מעץ מלא המשתלבים באופן מושלם בגינה או בחצר וישמחו ללוות אתכם בשלבי התכנון, ההקמה והתחזוקה של דק העץ המלא שלכם.