יצירת קשר ללא התחייבות
שם:
טלפון:
דוא"ל:
הערות:
רשום את המספר הבא במספרים:
"שלוש מאות חמישים ואחד":
מבצעים ועדכונים
13/05/2013 - לקראת הקיץ!!
הכינו גינתכם לקיץ!! מבצעים מיוחדים לפרגולות, ריהוט גן, שולחנות פיקניק ונדנדות, צלצלו 052-6115858
03/03/2013 - מבצעים לקראת האביב
פסח בפתח וכמובן האביב, מבצעים מיוחדים ללקוחות האתר, אל תשכחו לומר שהגעתם דרך האתר :)
03/01/2013 - מבצע לשנה החדשה !!
מחירים אטרקטיבים על פינות ישיבה ושולחנות קק"ל לפרטים צלצלו 052-6115858
10/12/2012 - חברי פיסבוק גיל עץ ונוי
חברים שלנו בפייסבוק!? אל תשכחו לומר לנו את זה בטלפון ותקבלו הנחה!!
20/11/2012 - מבצע שולחנות קקל
חם!!חם!!חם!! עוד שניה הקיץ כאן!! הגיע הזמן להתחדש בריהוט גן שולחנות קקל כולל צבע ב800 שח.
18/10/2012 - התכוננו לחורף!!
קניתם ריהוט גן יוקרתי ומתלבטים איך לשמור עליו ואולי להנות ממנו גם בחורף?! זה הזמן להזמין פרגולה מעץ, פרגולה שתגן ותשמור מפני הגשם.
23/09/2012 - מגוון הנחות ומבצעים
לרגל השקת האתר החדש, מגוון הנחות ומבצעים חמים לבאים דרך האתר! שולחנות, פינות ישיבה, פרגולות, חביות יין ועוד...
31/5/2012 - התכוננו לקיץ!!
אוטוטו מגיע הקיץ, הכינו את הגינה שלכם!! עיצוב גינות, התקנת דשא סינטטי,ריהוט גן מעץ מלא, ועוד... לפרטים נוספים כנסו לעמוד "צור קשר".

חביות יין לבית, לגינה ולעסק

 
 

אוהבים את הריח המשכר של היין? מחפשים אלמנט דקורטיבי מיוחד, שישתלב נהדר בגינה שלכם או אולי בסלון? אם כן, חביות יין, מעבר להיותן פריט חובה בכל יקב ובעסקים הקשורים לתחום היינות, משמשים כאלמנט עיצובי בלתי רגיל, היוצר מראה מסוג אחר ובעיקר מקורי ומיוחד מאד. את חביות היין אפשר לשלב במקומות שונים, הן מגיעות במידות שונות ובעיקר עשויות מעץ מיוחד, כדי להעניק להן את המראה הכפרי המסוגנן שלהן ולאפשר להן לשמור על היין לאורך שנים.
 
חביות יין באיכות גבוהה – לכל מטרה 
לחביות היין, מעבר להיותן פריט עיצובי ייחודי, ישנו תפקיד חשוב מאד בתהליך ייצור ושימור היין. כשרוכשים חבית יין לעסק או אפילו לבית, ומעוניינים לוודא שהיא אכן תשמור על היין ותעזור בתהליך ייצורו, חשוב לבצע מספר בדיקות: ראשית, יש לבדוק את חלקה הפנימי של החבית ולוודא שאין פגמים כלשהם או אולי חורים בחבית. שנית, ולפני השימוש בה, מומלץ למלא את החבית במים מזוקקים רותחים, לאטום את החבית באמצעות פקק סיליקון ולהעמידה על הצד, כדי להרטיב את כל חלקיה הפנימיים. לאחר ארבע שעות, יש לשוב אל החבית ולבדוק האם אין נזילות של מים ממנה. במידה וכן, ייתכן והחבית איננה אטומה כראוי ולכן יש להחליפה בחבית אחרת.
 
למה הן משמשות אותנו וכיצד שומרים עליהן לאורך זמן
בחבית היין אפשר להשתמש, כאמור, ביקבים עצמם, במסגרת תהליך ייצור היין וכן גם בשימורו לאורך השנים. אפשר גם להשתמש בה בגינה, כחלק מהאלמנטים העיצוביים שבה, או להניח אותה בסלון או באחד החדרים כדי ליהנות מהמראה הייחודי שלה. כשהיא מיועדת ליקבים או לבתי עסק אחרים, וכדי לאפשר לה לבצע את תפקידה, מומלץ להניחה במקום קריר ולח וכמובן לוודא שמדובר בחבית יין שאיננה משומשת. כדי לשמור על המראה שלה בחצר, כדאי, אחת לתקופה, לצבוע אותה בלכה, המגינה על העץ ובעיקר על הצבע המקורי המיוחד של החבית.
 
ב"גיל נוי ועץ" מציעים לכם מגוון של חביות עץ, הן לייצור יין והן לנוי. מדובר בחביות עץ איכותיות מאד, המגיעות בכמה סגנונות ומידות. אתם מוזמנים להגיע אלינו, להתרשם מיופיין ואיכותן, ולרכוש לכם חביות מעץ. 

לתמונות נוספות ומידע על
חביות יין לייצור

לתמונות נוספות ומידע על
חביות יין לנוי